Золотий фініш Олени Старікової – випускниці Академії! Categories Спортивні новини Віцечемпіонка Олімпійських ігор у Токіо-2020 Олена Старікова здобула золото у спринті на четвертому етапі Ліги чемпіонів з велотреку, що проходив у Лондоні під егідою Міжнародного союзу велосипедистів (USI). Вітаємо і пишаємося!💙💛 Share: