Жіноча збірна України з регбі-7 – чемпіонки Європи в дивізіоні «Trophy»
У неділю, 7 червня, жіноча збірна України з регбі-7 зіграла у фіналі чемпіонату Європи в дивізіоні «Trophy».
Українки провели успішний груповий етап, здобувши три перемоги без пропущених ігрових очок. У чвертьфіналі українські регбістки розгромно перемогли збірну Швейцарії – 43:0. За вихід у фінал збірна України боролась проти Молдови, з якою також продовжила свою переможну ходу – 33:0.
У фіналі першого туру чемпіонату Європи з регбі-7 жіноча збірна України перемогла збірну Італії з рахунком 24:10, ставши переможницями турніру.
Відзначимо, що у складі національної команди України грають випускниці Академії Катерина Сорокіна та Єлизавета Гаврилова.
Вітаємо!


