Жіноча команда з баскетболу – бронзова призерка XXV літніх Дефлімпійських ігор

Сьогодні, 25 листопада, у прикінцевий для української команди змагальний день в Токіо, збірна зранку здобуває 1 золоту, 3 срібні та 2 бронзові медалі.

Жіноча команда з баскетболу з рахунком 70:57 обіграла команду Італії та здобула бронзу!

Вітаємо здобувачів вищої освіти та випускників Академії, Майстрів спорту України міжнародного класу у складі збірної команди України!

– Афанасьєва Ксенія – здобувач вищої освіти 1 курсу кафедри терапії, реабілітації та медичних дисциплін;
– Солодовник Поліна – здобувач вищої освіти 2 курсу кафедри спортивних та рухливих ігор;
– Сівакова Анна – здобувач вищої освіти 4 курсу кафедри спортивних та рухливих ігор;
– Хороших Олена – здобувач вищої освіти магістратури 2 року навчання кафедри спортивних та рухливих ігор;
– Кулінок Тетяна – випускниця Академії.

У загальному рахунку – 92 високі нагороди – 30 золотих, 34 срібні та 27 бронзових!

Українські дефлімпійці продовжують дивувати увесь світ своїми неймовірними результатами. Пишаємося!