Жіноча команда “Металіст 1925” привезла до Харкова кубок чемпіонок України!
З чемпіонським кубком і золотими медалями 22 травня до рідного Харкова приїхала жіноча футбольна команда “Металіст 1925”. Спортсменок привітали з перемогой у Вищій лізі України з футболу серед жінок на стадіоні “Металіст”.
Начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов відзначив гравчинь, тренерський штаб та керівництво клубу за вагомий внесок у розвиток спорту й популяризацію жіночого футболу на Харківщині.
Команда відома своїми перемогами та багаторічними спортивними традиціями. ЖФК «Металіст 1925» є правонаступником клубу «Житлобуд-1», заснованого у 2006 році в Харкові. За роки існування команда стала найтитулованішою в історії жіночого футболу України, здобувши 11 чемпіонських титулів і 11 Кубків України.
Після початку повномасштабного вторгнення клуб зіткнувся із серйозними викликами та був змушений призупинити виступи. Для збереження команди й продовження розвитку жіночого футболу Харківщини у 2023 році клуб увійшов до структури «Металіста 1925» та відновив участь у змаганнях уже під новою назвою.
Також команда зберігає шанс оформити «золотий дубль» – фінальний матч Кубка України проти «Колоса» з Київщини відбудеться 27 травня у столиці.
Вітаємо чемпіонок України – гравчинь жіночого футбольного клубу «Металіст 1925», у складі якої випускниці Харківської державної академії фізичної культури!



