Збірна України з регбі-15 стартувала у дивізіоні Conference чемпіонату Європи, Словаччина

Збірна України з регбі-15, у складі якої здобувачі вищої освіти Академії – Давидов Євген, Давидов Ярослав та Чечета Євген, розгромила Словаччину на старті чемпіонату Європи.

Чоловіча збірна України стартувала у дивізіоні Conference чемпіонату Європи з регбі-15 сезону 2024/25 з неймовірної перемоги над Словаччиною – 135:13.

Зустріч відбулася на території суперника, у місті П’єштяни. Збірна України виграла перший тайм із різницею +52, а у другій половині повністю знищила суперників.

Два наступні поєдинки чемпіонату Європи  збірна Україна проведуть у  2025 року – 12 квітня протистоятиме Угорщині, а 26 квітня – з Австрією.

Вболіваємо за команду!