Збірна України стала першою на Кубку світу з пара біатлону, Фінляндія
У завершальний день змагань Кубку світу з пара біатлону, який у страшні морози (18-20 градусів нижче нуля) проходив у м. Вуокатті, Фінляндія, випускник кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму Сергій Романюк виборов бронзову медаль у гонці переслідування (клас стоячи). Вітаємо!
Збірна України стала першою на Кубку світу з пара біатлону – 15 медалей – 6 золотих, 6 срібних та 3 бронзових та 1 подіум, що відбувся 14 грудня у виконанні спортсменів з порушеннями зору.
Далі – з 16 по 21 грудня – буде проходити Кубок світу FIS з лижних перегонів.
Перемоги Україні!

