XXIV зимові Олімпійські ігри завершено!
У Пекіні на національному стадіоні «Пташине гніздо» відбулася Церемонія закриття Ігор, які проходили з 4 по 20 лютого. Столиця Китаю стала першим містом, яке приймало як літні, так і зимові Олімпіади. У змаганнях взяли участь близько трьох тисяч спортсменів з 91 країни світу. Було розіграно 109 комплектів нагород.
Україну представляло 45 атлетів у 12 з 15 спортивних дисциплін. Єдину нагороду для нашої збірної здобув фристайліст Олександр Абраменко – «срібло» у змаганнях з лижної акробатики.
У Пекіні-2022 українська команда посіла 25 місце у медальному заліку. Честь нести прапор України на Церемонії закриття Ігор довірили олімпійській чемпіонці-2014, титулованій біатлоністці Олені Білосюк.
Наступні зимові Олімпійські ігри планують провести з 6 по 22 лютого 2026 року в італійських містах Мілані та Кортіна-д’Ампеццо.
А вже з 4 по 13 березня 2022 року Пекін прийматиме зимові Паралімпійські ігри.
Вітаємо студентів та випускників Академії, які представляли Україну на ХХІV зимових Олімпійських іграх 2022:
Олександра Назарова та Максим Нікітін – фігурне катання (танці на льоду), випускники, увійшли до топ-20 кращих танцювальних пар ХХІV зимових Олімпійських ігор;
Уляна Дуброва – шорттрек, студентка 1 курсу кафедри зимових видів спорту, велоспорту, встановила особистий рекорд, але вийти у півфінал змагань, Уляні не вдалося;
Руслан Перехода, випускник, лижні перегони;
Артем Даренський, студент 4 курсу кафедри гімнастики, танцювальних видів спорту та хореографії, фігурне катання (спортивні пари).
Дякуємо олімпійцям за гідну боротьбу і бажаємо успіхів паралімпійцям на майбутніх стартах!


