Випускниця Академії, шахістка Анна Ушеніна — віце-чемпіонка Європи!

Анна Ушеніна стала срібною призеркою чемпіонату Європи з блискавичної гри серед жінок (швейцарка, 13 турів, 122 учасниці), що відбувся у Монте-Карло.

Анна набрала 10 очок з 13-ти можливих і стала другою завдяки кращому додатковому коефіцієнту. Вітаємо Анну!