Всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат з біатлону з нагоди 30-річчя першої олімпійської нагороди незалежної України Валентини Цербе-Несіної.

Здобувач вищої освіти 1 курсу кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму Солодовник Микита посів 1 місце серед старших юнаків в індивідуальній гонці на Всеукраїнських змаганнях серед юнаків та дівчат з біатлону 19 лютого з нагоди 30-річчя першої олімпійської нагороди незалежної України Валентини Цербе-Несіної.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!