Україна здобула 100 медалей і стала першою в Токіо!
Дефлімпійська команда України з волейболу серед чоловічих команд стала чемпіоном ХХV літніх Дефлімпійських ігор! У фінальній грі з Італією здобула чемпіонську перемогу з рахунком 3:0.
У складі команди Донець Максим – здобувач вищої освіти магістратури 1 року кафедри спортивних та рухливих ігор навчання та Кривобок Іван – випускник Академії!
І фінальну змагальну крапку участі України в ХХV літніх Дефлімпійських іграх поставили українські баскетболісти, які у важкій боротьбі проти команди США поступились з рахунком 69:59 та стали віцечемпіонами Ігор.
У складі команди Бречко Євген – випускник Академії!
Українські дефлімпійці здобули 100 медалей – 32 золоті, 39 срібних та 29 бронзових! 8 рекордів світу та 12 рекордів Дефлімпійських ігор!
Вітаємо! Пишаємося!


