У Вінниці розіграли медалі зі спортивного і бойового самбо.
З 14 по 20 серпня у місті Вінниця відбувся Всеукраїнський турнір Кубок “Юна Україна” серед юнаків та юніорів, де змагалися три сотні спортсменів із 20 регіонів країни та визначилися володарі Кубку України серед чоловіків і жінок, який зібрав 250 спортсменів із 19 регіонів нашої держави.
В цих змаганнях брала участь здобувач вищої освіти 3 курсу кафедри одноборств Путря Олеся, яка виборола 2 місце на Всеукраїнському турнірі «Кубок Юна України» серед юніорок та 3 місце на Кубку України серед жінок з боротьби самбо!
Вітаємо!


