Турнір з футболу присвячений Міжнародному дню миру та Міжнародному дню студентського спорту.
21 вересня з нагоди Міжнародного дня миру та Міжнародного дня студентського спорту на вело – лижної базі Харківської державної академії фізичної культури відбувся турнір з футболу серед професорсько – викладацького складу на чолі с ректором Академії, Вячеславом Муликом.
Учасники турніру власним прикладом доводять, що фізична культура і спорт є надійним джерелом здоровʼя та довголіття, виховують волю до перемоги та здатність долати труднощі.
Дякуємо ЗСУ за те, що наші здобувачі та викладачі, навіть під час війни мають можливість займатися спортом! Бажаємо якнайшвидшої Перемоги! Слава України!



