Суперліга 2025 – змішаний командний чемпіонат України з бадмінтону, м. Дніпро

З 9 по 13 вересня у м. Дніпро відбувся змішаний командний чемпіонат України з бадмінтону –  Суперліга 2025.

Збірна команда Харківської області «Незламні-1», у складі якої здобувач вищої освіти магістратури 2 року навчання кафедри спортивних та рухливих ігор Атращенков Валерій, здобула бронзові нагороди. Вітаємо!