Степан Кінаш – бронзовий призер чемпіонату України з біатлону.

27 грудня, на чемпіонаті України з біатлону, що проходить у Західному реабілітаційно-спортивному центрі в селищі Яворів, відбулася чоловіча гонка переслідування.

Трійку лідерів замкнув Степан Кінаш –  здобувач вищої освіти магістратури (1 року навчання) кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму. Вітаємо!