Шахово-шашковий турнір «Шах, мат і в дамки» з нагоди святкування Дня студента в Україні, м. Харків
З нагоди святкування Дня студента в Україні, Департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради за підтримки Харківського міського голови Ігоря Терехова , 15 листопада відбувся шахово-шашковий турнір «Шах, мат і в дамки».
Здобувачі 16 закладів освіти м. Харкова взяли участь у шахово-шашковому турнірі. Серед них здобувачі вищої освіти Академії – Карен Оганов (аспірант 1 року навчання кафедри одноборств) та Задорожний Артур (2 курс, кафедра фізичної терапії). Хлопці гідно представили Академію, показавши свою майстерність, командний дух, вигравши майже усі партії, але…, головне отримали масу позитивних емоцій та заряд енергії.
Дякуємо за проведення заходів у цей складний час та популяризацію інтелектуальних видів спорту.

