Пишаємося випускниками Академії, які гідно представляють Україну на міжнародній арені!

18 травня в Італії відбулася шосейна гонка Internazionale Cycling Festival Urbisaglia (113 км), де впевнену перемогу здобула випускниця Академії Марина Алтухова.

Варто зазначити, що днем раніше, 17 травня, Марина також увійшла до топ-10 у гонці Porto San Giorgio – Internazionale Cycling Festival, посівши 6 місце.

Марина Алтухова виборола перемогу в номінації «Найактивніший гонщик» та заслужено отримала блакитну майку!

Вітаємо Марину з блискучим результатом!