Перший етап чемпіонату Європи у дивізіоні Trophy з регбі-7, Хорватія

Перший тур європейської першості, який проходив з 6 по 8 червня у мальовничій Хорватії, завершено — і обидві наші збірні повертаються додому з медалями та серйозною заявкою на успіх!

Чоловіча збірна команда України з регбі-7 впевнено пройшли груповий етап, вибороли перемогу в 1/4 над Швейцарією та у півфіналі здолали Румунію. У фіналі проти Польщі точилася справжня битва — супербойовий матч, у якому зовсім трохи не вистачило до золота. Але срібло — це сильний результат!

У складі збірної команди України гравці – Давидов Євген – здобувач вищої освіти магістратури (1 рік навчання) кафедри спортивних та рухливих ігор, Давидов
Ярослав та Чечета Євген – здобувачі вищої освіти 4 курсу кафедри спортивних та рухливих ігор.

Жіноча національна збірна команда України з регбі-7 подарувала нам яскраві емоції та бойовий дух. У півфіналі наші дівчата поступилися збірній Данії, але зібрали сили — і в матчі за бронзу впевнено обіграли команду Угорщини.

У складі національної команди України випускниці Академії Гаврилова Єлизавета та Сорокіна Катерина.

27–29 червня чоловіча збірні команди України продовжать боротьбу в Кишиневі (Молдова), де відбудеться другий тур.

Вболіваємо разом!