Переможцем Кубка України з футболу серед жінок сезону-2025/26 став «Металіст 1925»

«Металіст 1925», який раніше називався «Житлобуд-1», у складі якого випускниці Академії, здобув свій 12-й Кубок України. Це рекорд турніру. Браво, командо!