Олімпійський урок з нагоди Європейського тижня спорту та Міжнародного дню студентського спорту
19 вересня 2023 року викладачами кафедри олімпійського та професійного спорту спільно зі спортивним клубом Харківської державної академії фізичної культури напередодні Міжнародного дня студентського спорту та Європейського тижня спорту було проведено Олімпійський урок в форматі онлайн. На заході були присутні гості – представники Харківського фахового коледжу спорту, Харківського фахового коледжу спортивного профілю, Харківського республіканського ліцею-інтернату спортивного профілю, Національного фармацевтичного університету. Загалом у святі прийняли участь понад 200 здобувачів освіти.
На початку заходу з вітальним словом до молоді звернувся голова Відділення Національного олімпійського комітету України в Харківській області Віктор Христоєв, який зазначив про особливу важливість спорту щодо збереження миру, втілення олімпійських цінностей у повсякденне життя.
Викладачами кафедри, які входять до складу Відділення Національного олімпійського комітету України в Харківській області, Харківського обласного відділення Олімпійської академії України, під час лекції було надано інформацію про історію та сьогодення Олімпійського руху, особливості організації Олімпійських ігор 2024 р., що пройдуть у Парижі (Франція), видатних спортсменів України, призерів та переможців олімпійських змагань.
Організатори заходу звернулись із проханням до учасників Олімпійського уроку – підтримати ініціативу популяризації спорту та фізичної активності (#BeActive) шляхом запису короткого відео із відповідним зверненням: «Я підтримую спорт та фізичну активність в рамках Європейського тижня спорту»; далі виконати фізичну вправу – фрагмент тренування із обраного виду спорту. Опублікувати відеозапис із хештегом #BeActive у соціальних мережах.
Наприкінці уроку було проведено Вікторину з історії Олімпійського руху та виявлено переможців. Найбільшу кількість відповідей надав студент 1 курсу Харківського фахового коледжу спорту Павло Торяник. Активно відповідали на питання представники Харківського республіканського ліцею-інтернату спортивного профілю – Денис Кісельов і Анна Ткаченко та Харківської державної академії фізичної культури, студенти 1 курсу – Нікіта Кобелев (14 група), Влада Хоменко (17б група), Віталіна Нікульнікова (18 група), Руслан Головенко (18 група).
Тренуй тіло і дух щодня!
Маленькими кроками до великої перемоги!
Швидше, вище, сильніше – разом!
Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчатись та працювати!
Дякуємо всім за участь в Олімпійському уроці!







