Національна дефлімпійська збірна команда України – перша за кількістю медалей!

Національна дефлімпійська збірна команда України здобула феноменальну перемогу на ХХV літніх Дефлімпійських іграх, які тривали з 15 по 26 листопада 2025 року у Токіо.

Україна – перша за кількістю медалей серед 81 країн світу!

100 медалей – 32 золоті, 38 срібних, 29 бронзових, з них –  8 рекордів світу та 12  – Дефлімпійських ігор.

Здобувачі вищої освіти та випускники Академії зробили свій внесок у перемогу, здобувши 12 медалей –  6 золотих, 4 срібні та 2 бронзові.

Як зазначив Президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич – «Українські дефлімпійці не чують, але потужно говорять зі світом мовою сили українського духу, волі і наших перемог!»

Дякуємо за стійкість, мотивацію та волю до перемоги! Пишаємося кожним!