Міжнародний турнір з боксу, Угорщина
З 19 по 25 травня в Угорщині, місто Егер, відбувся міжнародний турнір з боксу. У змаганнях брали участь спортсмени з 19 країни світу.
У складі збірної команди України здобувачі вищої освіти 1 курсу кафедри атлетизму та силових видів спорту Олександр Звєрєв (вагова категорія 55 кг) та Юлія Ступакова (вагова категорія 65 кг) здобули срібні медалі. Вітаємо!


