Марту Федіну – студентку 2 курсу Академії обрали до Комісії атлетів Національного олімпійського комітету.
1 листопада відбулася засідання V Асамблеї атлетів НОК України.
Представницю синхронного плавання Марту Федіну та ще 9 представників різних видів спорту обрали до Комісії атлетів Національного олімпійського комітету.
Синхронне плавання вперше буде представлене у цьому важливому органі!
Вітаємо та бажаємо плідної та конструктивної роботи на благо вітчизняного спорту!
Нагадаємо, Марта Федіна є дворазовою бронзовою призеркою Олімпійських ігор, багаторазовою чемпіонкою світу та Європи з синхронного плавання!

