Кубок України з регбіліг-9 присвячений до Дня Незалежності України, м. Львів
16 серпня у м. Львів на стадіоні “Юність” відбувся Кубок України з регбіліг-9 присвячений до Дня Незалежності України. Турнір проводився за коловою системою – кожен з кожним, і складався з 10 матчів. В турнірі взяли участь 5 найсильніші команди:
- Збірна Харківської області
- “Lviv Tigers” (м. Львів)
- “Rivne Giants” (м. Рівне)
- ДЮСШ-2-“Станиславів” (м. Івано-Франківськ)
- Збірна Донецької області.
Вітаємо збірну команду Харківської області, у складі якої здобувачі вищої освіти та випускники Академії, із золотим дублем в цьому році і з 12-им титулом Володаря Кубку України з регбіліг!
Підсумки змагань:
1 місце – Збірна Харківської області
2 місце – “Lviv Tigers”
3 місце – “Rivne Giants”
4 місце – ДЮСШ-2-“Станиславів”
5 місце – Збірна Донецької області.

