Кубок України з естетичної групової гімнастики

З 20 по 22 вересня у Вінниці пройшов Кубок України з естетичної групової гімнастики у короткій програмі. Команда «Delice», до складу якої входять здобувачки вищої освіти 1 курсу кафедри здоровʼя, фітнесу та рекреації Баранова Вероніка та кафедри гімнастики Костенко Аліса, посіла 3 місце. Також на всеукраїнських змаганнях з довгої та короткої програм команда посіла 2 місце. Вітаємо дівчат та їх тренерів!