Кубку світу IBU з пара біатлону, Фінляндія.

У другий день змагань Кубку світу з пара біатлону, що триває в фінському Вуокатті, випускники кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму в індивідуальній гонці з біатлону здобули золоту та бронзову медалі.

Сергій Романюк – клас стоячи – золота медаль

Анатолій Ковалевський (гайд Олександр Мукшин) – порушення зору – бронзова медаль. Вітаємо!