Командний чемпіонат України з легкої атлетики, м. Луцьк
17 та 18 травня 2021 року на луцькому стадіоні «Авангард» відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів зі всієї країни.
Чемпіонкою України стала Марина Килипко – стрибки з жердиною (4.30м), випускниця Академії.
Срібні медалі здобули:
Катерина Табашник – стрибки у висоту (1.86 м), випускниця Академії;
Артем Левченко – метання ядра (18.70 м), студент 4 курсу;
Лейля Аджаметова, аспірантка Академії, у складі збірної команди в жіночій естафеті 4х100м (47.60 сек.)
За підсумками чемпіонату буде сформована збірна команда України, яка представить нашу країну в Суперлізі командного чемпіонату Європи, який 29 та 30 травня відбудеться у Польщі.

