Командний чемпіонат України з синхронного плавання, м. Київ

У київському Центрі спорту «Ліко» з 18 по 21 грудня пройшов командний чемпіонат України з синхронного плавання. 95 спортсменів з 7 команд, які представляють Донецьку, Миколаївську, Одеську, Харківську (2 команди) області та м. Київ (2 команди) взяли участь у чемпіонаті.

Вітаємо здобувача вищої освіти 3 курсу кафедри водних видів спорту Овчиннікову Ангеліну, яка у складі команди Харківської області здобула золоті медалі у технічної та акробатичної програмах.