Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді і чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді, м. Луцьк

З 18 по 19 травня Луцьк приймав національні старти з легкої атлетики – командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді і чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді, в яких прийняли участь понад 400 досвідчених атлетів.
У складі команди Харківської області у змаганнях брали участь здобувачі вищої освіти та випускники кафедри легкої атлетики і показали такі результати:
– Гамора Тетяна – здобувач вищої освіти 3 курсу здобула золоту медаль у стрибках з жердиною серед дорослих та 1 місце серед молоді.
– Лапузова Ольга – здобувач вищої освіти магістратури 1 року навчання виборола срібну медаль у стрибках з жердиною серед дорослих.
– Левченко Артем – випускник Академії здобув золоту медаль у секторі штовхання ядра.
– Ромасюк Софія – здобувач вищої освіти 3 курсу виборола срібну медаль у секторі штовхання ядра серед дорослих та 1 місце серед молоді.
– Кривша Дарина – здобувач вищої освіти 3 курсу посіла 3 місце у семиборстві серед молоді.
Вітаємо!