Командний чемпіонат України з легкої атлетики, м. Львів

27-28 травня на стадіоні «Скіф», у Львові відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики.
Вітаємо із успішним виступом здобувачів вищої освіти кафедри легкої атлетики!
Гамора Тетяна – 2 курс – здобула срібну медаль у стрибках з жердиною.
Кривша Дарина – 2 курс –  посіла 2 місце в багатоборстві та виконала норматив КМС України.