Команда Харківської області перемогла у змішаній естафеті на чемпіонаті України з біатлону.
У складі переможців змагались здобувачі вищої освіти і випускники кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму: Оксана Коваленко, Любовь Кип‘яченкова, Олександр Пономаренко і Степан Кінаш.
У Буковелі завершився чемпіонат України з біатлону. В останній змагальний день, 26 березня, відбулась змішана естафета, участь в якої брали 11 команд.
Після жіночих етапів харків‘яни були другими, поступившись збірноі Закарпатської області хвилину. Однак, у другому етапі гонки Олександр Пономаренко вивів команду у
лідери, а Степан Кінаш приніс їй перемогу!
Вітаємо!💙💛

