Харківська спортивна студентська ліга з футболу.
Нагородження переможців і призерів Харківської спортивної студентської ліги з футболу відбулося сьогодні, 3 травня. У заході взяв участь міський голова Ігор Терехов. Він подякував учасникам за те, що навіть в умовах війни молодь продовжує займатися спортом.
Збірна команда Академії – срібні призери студентського турніру серед 12 закладів вищої освіти!
У вирішальному матчі хлопці поступилися команді Харківського національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди, посівши почесне 2 місце!
Вітаємо спортсменів та тренерів!
В межах Харківських спортивних студентських ліг також проводяться змагання з таких видів спорту: баскетбол, парковий волейбол, настільний теніс та кіберспорт.
Змагаємось! Перемагаємо!




