Харківська спортивна студентська ліга з баскетболу серед чоловічих команд

20 та 21 травня в Харкові відбулась  Харківська спортивна студентська ліга з баскетболу серед чоловічих команд.

У змаганнях брали участь команди наступних закладів вищої освіти:

  • Харківська державна академія фізичної культури;
  • Український державний університет залізничного транспорту;
  • Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого;
  • Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»;
  • Харківський національний університет радіоелектроніки;
  • Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна.

У запеклій боротьбі за кожне очко, з шаленою підтримкою, команда Академії була найкращою і здобула Перемогу!

2 місце – Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

3 місце – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

У складі команди – здобувачі вищої освіти кафедри спортивних та рухливих ігор:

  • Отришко Олег – магістратура •
  • Костенко Олексій – 4 курс
  • Ройко Олександр – 4 курс
  • Фісун Владислав – 4 курс
  • Прийомко Олександр – 3 курс
  • Кайдалов Данило – 2 курс
  • Пономаренко Богдан – 2 курс
  • Лозенко Андрій – 1 курс
  • Лебедєв Георгій – 1 курс

Також у складі команди показали свою майстерність майбутні здобувачі вищої освіти, а зараз абітурієнти • Ковальов Артем, • Гридін Іван та • Мерчанський Юрій, дякуємо хлопці за гру!

Злагоджену командну гру та високий рівень фізичної підготовки забезпечили тренери команди – Ірина Помещикова – завідувач кафедри спортивних та рухливих ігор, Ірина Ольховікова – старший викладач кафедри спортивних та рухливих ігор та Євген Бречко – помічник тренера, випускник Академії.

Дякуємо команді!