Фінал чемпіонату України з регбі-7 серед жінок, м. Одеса

6 вересня сонячна Одеса приймала фінал чемпіонату України з регбі-7 серед жінок. У заключному турі три команди боролися за медалі та звання найсильнішої команди сезону: харківський «Металіст 1925», збірна Одеси та львівські «Левиці».

Сезон завершено, і чемпіонками Суперліги стали харківські регбістки, друге місце посіли львівські «Левиці», третє – збірна Одеси.

Команда «Металіст 1925» у 2025 році підтвердила свій статус чемпіона України з регбі-7 серед жінок. У складі команди випускниці Академії – Гаврилова Єлизавета та Сорокіна Катерина, здобувач вищої освіти 2 курсу кафедри теорії та методики фізичного виховання Голубнича Уляна та здобувач вищої освіти 2 курсу кафедри фізичної терапії Лупанова Маргарита.

Це друга поспіль перемога харківської команди у чемпіонаті, що підтвердило її статус найсильнішої в країні.

Вітаємо чемпіонок!