Чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO, м. Біла Церква
З 10 по 13 квітня у місті Біла Церква Київської області відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих. Участь у змаганнях взяли команди з 10 регіонів України, загалом понад 100 спортсменів. У складі команди Харківської області, яка посіла 2 загальне командне місце, здобувачі вищої освіти та випускники кафедри одноборств вибороли такі нагороди:
Здобувач вищої освіти 2 курсу Алфьоров Дмитро у ваговій категорії 57 кг здобув три золоті медалі.
Здобувач вищої освіти 4 курсу Офіцерова Гульнара у ваговій категорії 60 кг здобула золоту медаль.
Срібні медалі вибороли:
- Здобувач вищої освіти 2 курсу Точона Поліна у ваговій категорії 48 кг.
- Здобувач вищої освіти 3 курсу Пігарьова Анна у ваговій категорії 50 кг.
- Здобувач вищої освіти 2 курсу Щербак Вадим у ваговій категорії 69 кг.
- Здобувач вищої освіти 2 курсу Дмитренко Богдан у ваговій категорії 74 кг.
Бронзову медаль виборола здобувач вищої освіти 2 курсу Варченко Ксенія у ваговій категорії 50 кг.
Випускники Академії здобули такі нагороди: Губенок Георгій – дві золоті медалі, Дегтяренко Владислав – золота медаль, Обуховський Владислав – золота медаль та Кулик Владислав – срібна та бронзова медалі.
Вітаємо переможців та призерів змагань!







