Чемпіонат Європи серед чоловіків та жінок з важкої атлетики, Албанія

З 26 травня по 5 червня 2022 року в м. Тірана (Албанія) проходить чемпіонат Європи серед чоловіків та жінок з важкої атлетики.
Марія Гангур, студентка 3 курсу кафедри атлетизму та силових видів спорту, посіла перше місце у ривку та третє у поштовху, що дозволило їй у сумі двоборства здобути золоту нагороду на чемпіонаті Європи у ваговій категорії до 64 кг.
Щиро вітаємо Марію та її тренерів із неймовірним виступом!