Чемпіонат України з фехтування на шпагах серед чоловіків, м. Київ

З 30 по 31 травня у Києві відбувся чемпіонат України з фехтування на шпагах серед чоловіків.

Команда Харківської області у складі Романа Свічкаря, Богдана Свічкаря, Яна Сича та випускника Академії Андрія Опанасенка здобула золоті нагороди.

Вітаємо наших шпажистів із черговим історичним досягненням! Четверте поспіль чемпіонство в командній першості чемпіонату України – це результат наполегливої праці, високої майстерності та справжнього командного духу.