Чемпіонат України з бойового самбо, м. Київ
З 19 по 20 листопада у місті Київ відбувся чемпіонат України з бойового самбо, в якому брав участь здобувач вищої освіти кафедри одноборств (1 рік навчання) Зайченко Вадим і здобув бронзову нагороду у ваговій категоріі до 74 кг. Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

