Чемпіонат України з біатлону – 2026, Буковель

Олександра Меркушина – чемпіонка України у жіночому мас старті!

Змагання чемпіонату України з біатлону – 2026 продовжилися сьогодні, 29 березня, жіночим масстартом за участю 13 біатлоністок, які представляли три області та місто Київ. У щільній боротьбі золоту медаль здобула Олександра Меркушина – здобувач вищої освіти 4 курсу кафедри лижних видів спорту, велоспорту та туризму, випередивши суперницю на 0.4 секунди.

Олександра Меркушина завершує чемпіонату України із двома золотими нагородами!

Загалом Олександра тріумфує на третьому чемпіонаті України поспіль – 2023, 2025, 2026.

Вітаємо!