З 20 по 24 жовтня, на доріжках «Олімпійського фахового коледжу імені Івана Піддубного» шпажисти розіграли медалі чемпіонату України серед чоловіків та чемпіонату України серед молоді з фехтування на шпагах.
22 жовтня шпажисти розіграли командні нагороди чемпіонату України.
У фіналі гідний опір киянам дали представники Харкова. Андрій Опанасенко разом з дворазовим медалістом чемпіонату світу Романом Свічкарем, Андрієм Деркачем та Євгенієм Горбачуком навіть лідирували на початку зустрічі й перед заключними двома боями поступилися лише двома уколами і отримали срібні нагороди.
23 жовтня шпажисти визначили найсильніших в особистій першості чемпіонату України серед молоді. Участь у змаганнях брали 56 учасників.
Вітаємо Андрія Опанасенка, студента 3 курсу кафедри олімпійського та професійного спорту - срібного призера в командної першості чемпіонату України серед чоловіків та срібного призера в особистій першості молодіжного чемпіонату України!