5 та 6 березня 2021 року у м. Луцьку розіграли медалі чемпіонату України серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо. В змаганнях взяли участь 350 спортсменів з 20 регіонів нашої країни.
Вітаємо студентів кафедри одноборств! Данил Гомела, студент 3 курсу, здобув бронзову нагороду в ваговій категорії до 71 кг у бойовому розділі.
Анастасія Безатосна, студентка 4 курсу, також бронзова призерка в ваговій категорії 50 кг.