Чемпіонат Харківської областi з кiберспорту серед студентів закладів вищої освіти, м. Харків
З 28 по 30 листопада у місті Xapкові у комп’ютерному клубі «CYBERION» відбувся чемпіонат Харківської областi з кiберспорту серед студентів закладів вищої освіти. Організатори змагань: Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської обласної державної (військової) адміністрації та громадська організація «Всеукраїнська організація «Федерація кіберспорту (електронного спорту) України». У змаганнях брали участь 20 команд закладів вищої освіти.
Команда Академії посіла 2 місце у складі:
- Литвинов Микита – здобувач вищої освіти 3 курсу кафедри інформатики, біомеханики та кіберспорту;
- Кривобок Олександр – здобувач вищої освіти 3 курсу кафедри інформатики, біомеханики та кіберспорту;
- Бадалов Алі – здобувач вищої освіти 3 курсу кафедри інформатики, біомеханики та кіберспорту;
- Зекун Іван – здобувач вищої освіти 3 курсу кафедри терапії, реабілітації та медичних дисциплін;
- Драченко Анатолій – здобувач вищої освіти 1 курсу кафедри футболу та хокею.
Представник команди – завідувач кафедри інформатики, біомеханики та кіберспорту, професор, Світлана Сергіївна Пятисоцька.
Вітаємо!






