Чемпіонат Харківської областi з кiберспорту серед студентів закладів вищої освіти, м. Харків

З 28 по 30 листопада у місті Xapкові у комп’ютерному клубі  «CYBERION» відбувся  чемпіонат Харківської областi з кiберспорту серед студентів закладів вищої освіти. Організатори змагань: Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської обласної державної (військової) адміністрації та громадська організація «Всеукраїнська організація «Федерація кіберспорту (електронного спорту) України». У змаганнях брали участь 20 команд закладів вищої освіти.

Команда Академії посіла 2 місце у складі:

  1. Литвинов Микита – здобувач вищої освіти 3 курсу кафедри  інформатики, біомеханики та кіберспорту;
  2. Кривобок Олександр – здобувач вищої освіти 3 курсу кафедри інформатики, біомеханики та кіберспорту;
  3. Бадалов Алі – здобувач вищої освіти 3 курсу кафедри  інформатики, біомеханики та кіберспорту;
  4. Зекун Іван – здобувач вищої освіти 3 курсу кафедри терапії, реабілітації та медичних дисциплін;
  5. Драченко Анатолій – здобувач вищої освіти 1 курсу кафедри футболу та хокею.

Представник команди – завідувач кафедри інформатики, біомеханики та кіберспорту, професор, Світлана Сергіївна Пятисоцька.

Вітаємо!