🇺🇦Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні, м. Киів
В київському манежі відбувся головний зимовий чемпіонат України в приміщенні, який тривав з 17 до 19 лютого. Федерація легкої атлетики України реалізувала ідею присвятити змагання всім захисникам країни та янголам спорту.
Участь у змаганнях брали понад 300 українських спортсменів у 13 дисциплінах – це найвідоміші атлети України, які повернулися з європейських турнірів, щоб захистити звання найкращих у рідних стінах київського манежу.
Вітаємо здобувачів вищої освіти Академії кафедри легкої атлетики із успішним виступом:
Гамора Тетяна (2 курс) – чемпіонка Украіни зі стрибків з жердиною!
Ромасюк Софія (2 курс) – здобула срібну медаль зі штовхання ядра.
Кривша Дарина (2 курс) – срібна призерка серед молоді з п’ятиборства.
Лапузова Ольга (3 курс) – бронзова призерка зі стрибків з жердиною.
Діханова Дар‘я (3 курс) – посіла 3 місце зі стрибків у довжину.
Бажаємо подальших успіхів!💙💛

