19-20 квітня студентка 39 групи кафедри менеджменту фізичної культури була учасницею Всеукраїнської науково-практичної конференції «ПРОБЛЕМИ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ», яка проходила у Полтавського педагогічного університету імені В.Г. Короленка.