Привітання ректора з Днем Державного Прапора, Днем міста-героя Харкова та Днем Незалежності України!

Шановні друзі!

Ці особливі дні нагадують нам, як важливо зберігати нашу незалежність та єдність.

Нехай синьо-жовтий стяг завжди буде символом нашої свободи, а Харків — прикладом незламності та мужності.

Наше місто — це більше ніж просто місце на карті, це символ нескореності та волі, це наш дім, наша історія, наше майбутнє.

Пам’ятаймо і шануймо наших героїв, які зробили все можливе для того, щоб ми могли жити у вільному та незалежному місті.

Напередодні Дня Незалежності України – свята, яке має особливе значення для кожного з нас, бо саме свобода, незалежність і воля є тими цінностями, які ми бережемо й передаємо з покоління в покоління.

Нехай цей день стане нагадуванням про те, що наша незалежність – це велика цінність. Нехай наша країна завжди буде вільною та незалежною.

Вітаю з Днем Державного Прапора, Днем міста-героя Харкова та Днем Незалежності України!

Бажаю миру й світла нашій Україні та нашому незламному місту!

Ректор

Вячеслав МУЛИК