Від усього серця вітаю вас із найочікуванішими і світлими святами – Новим роком та Різдвом Христовим.
Нехай рік, що минає, забере всі негаразди та сумні спогади, а залишить лише гордість за правильно обраний шлях. Бажаю, щоб у новому році все, що ви планували, обов’язково здійснилося, все, що хотіли почати – розпочалося, а що хотіли завершити – завершилося, щоб для втілення життєвих задумів вистачило можливостей, енергії, здоров’я та натхнення.
Нехай прийдешній рік виправдає добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям.
Від усієї душі бажаю великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч.
З новими починаннями й новими успіхами!
З повагою –
ректор Вячеслав МУЛИК