Привітання ректора з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дорогі колеги та студенти!

 

Від усього серця вітаю вас із найочікуванішими і світлими святами – Новим роком та Різдвом Христовим.

Нехай рік, що минає, забере всі негаразди та сумні спогади, а залишить лише гордість за правильно обраний шлях. Бажаю, щоб у новому році все, що ви планували, обов’язково здійснилося, все, що хотіли почати – розпочалося, а що хотіли завершити – завершилося, щоб для втілення життєвих задумів вистачило можливостей, енергії, здоров’я та натхнення.

Нехай прийдешній рік виправдає добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям.

Від усієї душі бажаю великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч.

З новими починаннями й новими успіхами!

 

З повагою –

ректор                                                                                      Вячеслав МУЛИК