З 29 по 30 вересня в турецькому Стамбулі відбувся міжнародний рейтинговий турнір із велоспорту маунтінбайк «Salcano MTB Cup», в якому взяли участь випускниця Академіі Ірина Попова та студентка І курсу кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму Мар‘я Шерстюк.
Ірина Попова фінішувала першою з результатом 01:26:24, друге місце з розривом у шість хвилин посіла Мар’я Шерстюк.
Вітаємо наших дівчат, яким не було рівних у дисципліні крос-кантрі та їхніх тренерів з успішним виступом!