І Інтеграційний турнір з адаптивних ігор

12 квітня 2024 р. у Харківській державній академії фізичної культури відбувся І Інтеграційний турнір з адаптивних ігор, що реалізовано в рамах програми “RITA – зміни в регіоні”, яка фінансується Fundacja Edukacja dla Demokracji.

Турнір відкрили ректор Академії Вячеслав Мулик та почесні гості: начальник Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної військової адміністрації Костянтин АНАНЧЕНКО та заступник директора Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради Вікторія Усменцева.

У безкомпромісній спортивній боротьбі визначилися команди-учасниці, призери і команда переможець, а також визначено переможців з кожного виду змагань (Кульбуто, Джаколо, Конхор, Боча, Еластик, Пакалака). Усі учасники турніру окрім позитивних емоцій отримали дипломи та пам’ятні призи.  Волонтерів, які брали участь у роботі Польсько-українського адаптаційного центру та організації заходів з адаптивних ігор, відзначено сертифікатами та цікавими гаджетами. Дякуємо партнерам з Польщі (Асоціація AZS WSG) за шикарні призи та нагороди!

Планується щорічне проводення Інтеграційного турніру з адаптивних ігор із залученням різних груп населення та з нагоди Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру.

Дякуємо організаторам турніру та суддям!