З Днем працівників освіти України!

Шановні колеги, науково-педагогічні працівники!

Учитель! Коли ми вимовляємо це слово, то згадуємо наше дитинство і ту – найкращу, найулюбленішу Першу Вчительку. Потім у нас по життю було багато вчителів і кожен з них робив нас розумнішими та мудрішими.

Хай в цей день – День працівників освіти, усім Вам, шановні та поважні колеги, усім Учителям Бог дасть Миру, Щастя та Здоров’я!

Від щирого серця бажаю Вам творчого натхнення, мудрості, терпіння. У такі скрутні для України часи, бажаю впевненості у завтрашньому дні. Мрію спільно з вами про переможний Мир!

 

З повагою, Ректор ХДАФК                     Вячеслав МУЛИК