8 травня – День пам’яті та перемоги: вшановуємо подвиг заради майбутнього
Сьогодні, у День пам’яті та перемоги, Харківська державна академія фізичної культури схиляє голови перед усіма, хто боровся з нацизмом у роки Другої світової війни. Ми висловлюємо глибоку повагу та щиру вдячність кожному ветерану, кожній дитині війни, усім, хто загинув або постраждав від жахіть бойових дій та окупації. Їхній подвиг назавжди залишиться в нашій пам’яті.
На жаль, сьогодні ми відзначаємо цю важливу дату в умовах нової, жорстокої війни – повномасштабної агресії росії проти України. Як і 80 років тому, український народ знову змушений зі зброєю в руках захищати своє право на існування, свою свободу та незалежність від сучасних російських загарбників, чиї дії несуть ознаки нацизму.
Ми твердо переконані, що для перемоги над будь-яким проявом нацизму необхідна єдність усього цивілізованого світу, рішучість у боротьбі за мир та справедливість.
💙💛Харківська державна академія фізичної культури долучається до європейської традиції відзначення 8 травня – ми не святкуємо, а вшановуємо. Цей день є для нас нагадуванням про страшну ціну, яку заплатило людство за перемогу над нацизмом, і застереженням, що зло знову не повинно підняти голову.
Вічна пам’ять героям минулого та сьогодення!
Слава Україні! 🇺🇦

