11-15 березня на базі НСБ ЗВС "Тисовець" відбувся Чемпіонат України з лижних гонок зі спринту. Categories Новини Вітаємо! У жіночій спринтерській гонці вільним стилем бронзу здобула Марія Насико - студентка 4 курсу кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму. Успіхів! Share: